Volkswagen T-Cross
1.5 TSI Style Business R-line|led|Carplay|cam|lmv18
Direct kopen, basisprijs: € 26.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.000,-
LEASEPRIJS: € 428,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.200,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Style Business R-line|led|Carplay|cam|lmv18 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 januari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 44.577 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 428,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-176-SZ |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.225 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar met neerlaatbare spiegel bijrijder
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Led-achterlicht met speciale styling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmteabsorberende Voorruit
- Warmtewerend glas
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airbag voor bestuurder en bijrijder, met uitschakelbare bijrijdersairbag
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagageruimte-afdekking, klapbaar
- Bagageruimteverlichting
- Bagagetassen aan rugleuningen
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrische ruitbediening met comfortschakeling en inklembeveiliging
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoogteverstelling voorstoelen, handmatig
- Lederen multifunctie-sportstuurwiel met tiptronic
- Lederen versnellingspook
- Niet-rokeruitvoering
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sfeer- en omgevingsverlichting
- Sport-Comfort stoelen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Vlakke laadvloer achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnekleppen met spiegel
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dynamische lichtbundelhoogteverstelling
- Front assist incl. city-ANB voor ACC High
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische afstandsregeling (met follow to stop) en speed limiter
- Autonomous Emergency Braking
- Beenruimte verlichting
- Bekerhouders voor
- Bergweg rijhulp
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- BOVAG-Garantie
- Brake Assist System
- Chroompakket
- Connected services
- Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dodehoek detectie
- Dorpellijsten in portieropeningen
- Draadloze telefoonlader
- DSG 7 Traps Automaat
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Isofix voorbereidingkinderzit op re voorstoel
- Kaartleeslamp voor
- Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon
- Onderhoudsboekje/Service digitaal
- Ontgrendeling rugleuning voor rechtervoorstoel
- Passagiersairbag
- Reparatiekit voor de banden
- Rijstrooksensor met correctie
- Rokersvrije auto
- Schuiflade onder passagiersstoel
- Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar
- Touchscreen
- Velgen Alu, 18 inch
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorruit, warmtewerend glas
- Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter
- Zicht & Licht Pakket
- Zij airbag(s) voor
- ASR